Pyszne jedzenie

Zapewniamy uczestnikom poczęstunek w formie bufetu szwedzkiego, dania ciepłe i zimne oraz zimne przekąski a także, cieszący się ogromną popularnością, stół wiejski.

Sylwester w centrum Szczecina

Jak przystało na Akademicki Bal Sylwestrowy odbędzie się on w murach Uczelni, a dokładnie w Strefi Kultury Studenckiej US. Miejsce to na co dzień służy studentom do rozwijania swoich pasji i umiejętności oraz prezentacji talentów. Budynek w którym mieści się SKS nie został wybrany przypadkiem, gdyż w latach 80 i 90 XX w. odbywały się tu największe imprezy i bale w mieście organizowane przez Morski Ośrodek Kultury.

Zabawa z Dj'em

O dobrą zabawę zadba DJ Smile posiadający wieloletnie doświadczenie. Muzycznie każdy znajdzie coś dla siebie.


Więcej szczegółów
Akademicki Sylwester 2016/17

Sylwester Akademicki 2016

Już po raz IV zapraszamy na Akademicki Bal Sylwestrowy, który jest gwarancją najlepszej w Szczecinie zabawy w niepowtarzalnym klimacie. Oferta jest skierowana głównie do studentów, absolwentów i pracowników szczecińskich uczelni wyższych oraz ich znajomych i osób towarzyszących.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami.

Miejsce - Akademickie Centrum Kultury

Jak przystało na Akademicki Bal Sylwestrowy odbędzie się on w murach Uczelni, a dokładnie w Strefa Kultury Studenckiej (dawne ACK). Miejsce to na co dzień służy studentom do rozwijania swoich pasji i umiejętności oraz prezentacji talentów. Budynek w którym mieści się SKS nie został wybrany przypadkiem, gdyż w latach 80 i 90 XX w. odbywały się tu największe imprezy i bale w mieście organizowane przez Morski Ośrodek Kultury.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy: salę taneczną, foyer, gdzie znajdzie się stół szwedzki z ciepłymi i zimnymi daniami oraz przekąskami, a także salę Admiralską, która na co dzień pełni rolę Sali teatralnej, i która zostanie przekształcona w salę bankietową. Warto podkreślić, iż gwarantujemy bezpłatną szatnię.

Adres:
Akademickie Centrum Kultury
Ul. Malczewskiego 10-12
71-616 Szczecin
www.bit.ly/ZobaczNaMapie